BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 15074146
nr 1507 4146
Väggarmatur
Fog & Mørup, Danmark. "Tulip". För två ljuspunkter. 1900-talet mitt. Stomme av mässing, saknar kupor. Höjd: 27 cm
Kondition: bruksslitage, märken
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:41:24
100 kr
Väggarmatur
nr 1507 4146
Väggarmatur
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 5 december 2022 |